Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus

i Maryja zawsze dziewica!

 

Na drugi dzień po abdykacji - rezygnacji Papieża Benedykta XVI, czyli 1 marca 2013 r. uświadomiłem sobie, że Papież został oszukany i zmanipulowany. Podzieliłem się tą informacją z kilkoma zaufanymi osobami, w rozmowach telefonicznych i mailach dochodziliśmy do tego samego wniosku, dlatego postanowiłem to pokazać – opublikować.

 

Pamiętałem, że w jego herbie były dziwne symbole, odszukałem herb Papieża i jak zobaczyłem to się przeraziłem.

 

Patrząc na ten herb Papieża Benedykta XVI

herb_papieza_xvi.gif

zrozumiałem, że Papież Benedykt XVI został oszukany przez osobę świecką z poza Watykanu.

 

Kto to jest ?

 

Odpowiedź znajduje się w muszelce tego herbu.

 

Kto to jest Muszelka ?

 

Muszelka to imię Conchigiela, to wizjonerka która wysłała list do Papieża Benedykta XVI, aby zrezygnował – uciekał. Symbol murzyna i zwierzęcia, może być odniesieniem do objawień zawartych w orędziach Conchigieli na temat Księgi Rodzaju, gdzie kurtyna została odsłonięta przez tą właśnie wizjonerkę „Muszelkę”. Widać wyraźnie, że Papież Benedykt XVI był pod jej wpływem od samego początku i do samego końca.

 

papiez_bxvi_pozegnanie.jpg

 

Czy to jest powód tak sądzić ?

 

Nie jest to oczywiście jedyne moje podejrzenie, biorąc pod uwagę, że już w roku 2010 r,  Mieczysława Kordas dała odpowiedź od Pana Jezusa, że Conchigiela jest

NIEPRAWDZIWA, mogę sądzić, że Papież Benedykt został oszukany przez tą kobietę - Muszelkę, faktem może być, że od wewnątrz Watykanu były drugie siły – „wpływowe środowiska” , które napierały na Papieża.

 

Czy to jest powód tak sądzić ?

 

Gdy odkryłem, książkę ks. Guido Księga Rodzaju (lata 70-te), tam na stronie 20 znalazłem informację, że ksiądz napisze książkę wyjaśniającą Księgę Rodzaju i znalazłem też informację, że zostanie okradziony cytuję: „Ojciec Mateusz przepowiedział mu również, że zostanie okradziony.” . Okazuje się, że Muszelka - Conchigiela dostać miała orędzia na ten sam temat w latach 2000 – 2012, czy jej orędzia to nie jest zwykły plagiat – kradzież zapowiedziana księdzu Guido gdy był w seminarium ?

 

Proszę samemu popatrzeć na chronologie wydarzeń i dać sobie odpowiedź, jednocześnie polecam Księgę Rodzaju, ks. GUIDO BORTOLUZZI. [ ŹRÓDŁO - KOPIA ]

 

Ja na korzyść – obronę Conchigieli – Muszelki nie mam żadnej informacji, mam natomiast same podejrzenia. Pan Jezus nauczał nas, że mamy patrzeć - rozpoznawać po owocach. W tym przypadku owocem jest rezygnacja Papieża, która wszystkich zaskoczyła, uderzający piorun w Bazylikę Św. Piotra potwierdza moje podejrzenia. Jaki owoc Conchigiela i jej orędzia nam dały, dobry czy zły, proszę sobie samemu już odpowiedzieć.

 

11-02-2013_burza_na_wtykanie.jpg

 

 

Krzysztof