WYBORY – 9 października 2011,

na kogo głosować, a na kogo nie głosować.

 

Wykładnikiem naszej decyzji MUSI BYĆ czysta i klarowna postawa kandydata na Posła RP w sprawie ochrony życia. To jest najważniejsze kryterium w podejmowaniu decyzji w czasie wyborów. Jak sprawdzić kto jest za ochroną życia od poczęcia do naturalnej śmierci ?

 

Sprawa jest prosta, trzeba sprawdzić wyniki głosowania z 13 kwietnia 2007 roku o ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Proszę przeanalizować swoich kandydatów. Możecie się bardzo zdziwić, że chcieliście dołożyć rękę do wybrania posła, który nie chciał zmienić Konstytucji RP, aby ochronić życie, a w ten sposób mielibyście współudział w zabijaniu dzieci nienarodzonych. Wiecie ile dzieci od tamtego haniebnego głosowania zostało zabitych ?

 

Tacy posłowie są potencjalnie niebezpieczni dla istnienia całego Państwa, ich osobiste ambicje (głos wstrzymujący się) były ważniejsze od życia niewinnych dzieci, a ich bierna postawa (brak obecności na głosowaniu) pozostawiła możliwość zabijania poczętych dzieci. Niektórzy z tej listy (wynik głosowania) nie chcieli ochrony życia, a dziś sami już nie żyją.

 

Jak widać, sprawa jest poważna, jeśli ktoś nie jest za ochroną życia od poczęcia do naturalnej śmierci, to na takiego kogoś się nie głosuje.

 

Dlaczego ?

 

Dlatego, że wtedy gospodarka jest nie potrzebna, bo dla kogo mają być produkowane pieluchy, butelki, smoczki, wózki, ubranka, zabawki, książki do szkoły itd. Przecież to jest cały rynek potrzeb. Jak jest życie, wtedy jest zapotrzebowanie na dobra, jak nie ma życia, to nic nie jest potrzebne, jak nie ma życia to nie ma gospodarki. Jak nie ma cywilizacji życia, to jest cywilizacja śmierci.

 

Głosuj za cywilizacją życia, sprawdź jak zachował się Twój kandydat, na którego dziś chcesz głosować.

 

Krzysztof z Łodzi

 

 

Darmowy licznik odwiedzin

licznik odwiedzin