Światowe Dni Młodzieży

Masowe znieważanie i poniewieranie Pana Jezusa

w zamian za Uroczysty Akt Intronizacji Chrystusa Króla.

 

Dzisiaj po owocach można nazwać ŚDM jako Światowa Detronizacja Miłości czyli Jezusa Chrystusa Króla. Ponieważ nasila się propaganda i rośnie zainteresowanie ŚDM w Krakowie, przypominam kilka zdjęć z Brazylii. Dla nas Polaków i Polski lepiej żeby ŚDM nie było w Polsce.

 

Dlaczego ?

 

Dlatego, że młodzież nauczona przyjmować Pana Jezusa na stojąco i do ręki, przez co nie zdążyli naprawdę uwierzyć w Jego Świętą obecność w tej Małej Hostii, a przepuszczona młodzież przez wszelkie ruchy charyzmatyczne, ewangelizacyjne wpadła w pychę. Prowadzenie młodzieży przez wilków w owczej skórze, prowadzi do utraty wiary, znieważania i chłostania Pana Jezusa. Przykładem, niech będzie Lednica, oaza, nowa ewangelizacja, a nawet Odnowa w Duchu Świętym, z której to wychodzi najwięcej szafarzy świeckich – „Janosików”.

  

pasja1.jpg

 

Od kilku lat celowo jest nakręcany ten cały „cyrk” z tak dużym zbiegowiskiem młodzieży, tylko po to, aby na masową skalę obrażać i znieważać Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, po prostu w takim zbiegowisku jest to nie do uniknięcia, gdy Najświętszy Sakrament trafia do rąk osób świeckich.

 

Dzisiejsza młodzież nie nauczona jest szacunku do Najświętszego Sakramentu, od małego dziecka pierwszą Komunię Świętą uczą przyjmować na stojąco, Sakrament Bierzmowania to pożegnanie młodzieży z Kościołem. Dopóki Pan Jezus jest jedynie i wyłącznie w rękach Kapłanów Kościoła Katolickiego, dopóty Pan Jezus jest bezpieczny, Kościół jest całkowicie bezpieczny i my wierni jesteśmy bezpieczni.

 

Czemu oni nam wyprostowali kolana, czemu pozwalają brać Pana Jezusa na rękę, czemu angażują świeckich do rozdawania Komunii Świętej ? Gdy wiara umiera w obecność Pana Jezusa w tej Małej Hostii, specjalnie organizowane są masowe zbiegowiska takie jak ŚDM, a teraz również w Polsce, bo wtedy jest możliwe publiczne i na wielką skalę bluźnierstwo i znieważenie Pana Jezusa, w zamian za Uroczysty Akt Intronizacji Chrystusa Króla, przez który to Akt ma przyjść ratunek dla Polski i świata. Oni to znaczy masoni – „wkręty”, które wkręciły się do jednego prawdziwego Kościoła Katolickiego nie chcą Intronizacji – ratunku dla nas, ale chcą naszej zguby, czyli naszego Kościoła Świętego i nas. Masoneria i ich „wkręty” chcą aby Pan Bóg dopuścił szatana i jego demony na nas. Już wyraźniej nie mogę Wam tego napisać.

 

Wróg wewnątrz Kościoła jest konsekwentny i robi to celowo, wszystko jest dobrze przemyślane i długo falowe, cel jest jeden, aby Pan Bóg odwrócił się od nas z Łaskami, wtedy szatan i jego demony będą mieli wolną rękę aby nas zniszczyć. Przykład jest prosty, w 2012 roku Episkopat napisał List Pasterski na temat Intronizacji, w którym nasza wiara została sprowadzona do wiary magicznej a Król Jezus Chrystus został zlekceważony określeniem, że nie potrzeba żadnej Intronizacji, upłynął rok i mamy w naszych szkołach GENDER, teraz nasze dzieci są demoralizowane z urzędu. Dla przypomnienia w brazylijskim Rio de Janeiro, w którym odbyły się ŚDM w lipcu 2013 roku, ten kraj ostatnio nawiedzają silne obsunięcia ziemi, wichury, burze trzaskającymi piorunami w figurę Chrystusa Króla uszkadzając ręce, czy potrzeba Wam więcej ?

 

http://tv-pustelnia.pl/zdjecia/pasja2.jpg

 

pasja3.jpg

 

http://tv-pustelnia.pl/zdjecia/pasja4.jpg

 

http://tv-pustelnia.pl/zdjecia/pasja5.jpg

 

http://tv-pustelnia.pl/zdjecia/pasja6.jpg

 

http://tv-pustelnia.pl/zdjecia/pasja7.jpg

 

http://tv-pustelnia.pl/zdjecia/pasja8.jpg

 

http://tv-pustelnia.pl/zdjecia/pasja9.jpg

 

http://tv-pustelnia.pl/zdjecia/pasja10.jpg

 

http://tv-pustelnia.pl/zdjecia/pasja11,jpg

 

http://tv-pustelnia.pl/zdjecia/pasja12.jpg

 

http://tv-pustelnia.pl/zdjecia/pasja13.jpg

 

http://tv-pustelnia.pl/zdjecia/pasja14.jpg

 

Dlatego mówimy NIE !!!

dla Światowych Dni Młodzieży w Polsce.

 

Precz z brudnymi łapami od naszego Pana i Króla

Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.