Forum w intencji obrony ks. Piotra Natanka

TO FORUM JUŻ WYGASŁO

W czasie aktywnym tego FORUM, księgę gości odwiedziło: 1840 osób

Zostawiono 99 komentarzy.

Ilość skasowanych komentarzy: 0, Ilość zablokowanych adresów IP: 0

Dziękuję Wam za kulturę wypowiedzi.

 

PRZEJDZ DO NOWEGO FORUM - KLIK

1.
Zrobiło się gorąco w związku z Listem Stałej Rady Episkopatu na temat naszego kochanego księdza Piotra Natanka, dlatego postanowiłem dać Wam możliwość wypowiedzenia swoich uwag.

W tej dyskusji liczę na Waszą kulturę osobistą.

Jak dotychczas na innych tego typu wpisach, nie zawiodłem się na Was. W miarę możliwości proszę podawać swoje prawdziwe imiona i miejscowość.

Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie
Krzysztof

Krzysztof z Łodzi
Data wpisu: 20:59:29 18-01-2012

2. Pan Jezus opowiedział przypowieść o zagubionej owcy, nie powiedział do niej, kiedy już ją znalazł: "Dobrze ci tak, po coś tam lazła". Tak mi brakuje miłości ze strony naszych biskupów. Tak było ze śp. ks. Jankowskim z Gdańska, z bp. S. Wielgusem, a teraz z ks. Piotrem. Jeśli "ludzie Kościoła" odwracają się publicznie od "swoich", to nie jest to już chrześcijaństwo. To chyba też najlepszy dowód, że ks. P. Natanek ma rację. Pozdrawiam! Szczęść Boże!
Elżbieta
Data wpisu: 21:56:10 18-01-2012

3. Ks. Piotr Natanek jest dla mnie kolejnym dowodem na to, że Bóg jest wielki i że wspaniałe są Jego dzieła. Takim dziełem jest właśnie Ks. Piotr. Na drodze czasów ostatecznych takich ludzi szczególnie nam potrzeba. Ja z całego serca dziękuję ks. Piotrowi za piękne kazania, które są dla mnie życiowym drogowskazem - drogą do Boga.
Oktawia
Data wpisu: 22:19:58 18-01-2012

4. Lubię ks. Natanka. Słucham go codziennie. Denerwuje mnie gdy zakłócane są kazania. Czy jest gdzies w Polsce ksiądz mówiący codziennie kazanie? Jest modlący sie godzinami? Jest informujący co będzie robił od rana do wieczora? Jest nie wstydzący sie mówić o swoich uczuciach? Jest tak odważny by mówić prawde narażając sie? A czy nie ma juz więcej takich , kórzy powinni byś suspendowani a nie są z wiadomych czy niewiadomych przyczyn. Prawo kanoniczne mówi o suspendowaniu księży , kórzy zdradzają Boga i zyją z kobietą. Czy tak jest? ks Natanek nie zdradził Boga. Wprost przeciwnie z jego powodu wielu sie nawraca. Mówi trudną prawde. Jeśli kłamie - niech bronią się ci, o kórych skłamał. I nie godzę się z metodami straszenia ludzi grzechem za obecność na mszy św u ks. Natanka.Gdzie wolność człowieka. co to za metody? Czyz mamy sie bac swoich biskupów? Z jakiego powodu? Takie pisma i takie strachy na lachy to znak, ze źle się dzieje i to w Kosciele, a wszyscy patrzą czytają i sa ciekawi, kóż to jest ten ksiądz i dlaczego ludzie wytrzymują ponad 3 godziny na jego mszach sw. W innych kościołach po pół godzinie przebierają nogamia w czasie komunii wychodza gromadnie z kościołów. Czy to jest to co powinno być? Taki Kosciół. A przecież jest jeden i ten sam, a jakże różny.Teraz cytat Jeżeli jeden z was drugiego kasa i pożera to baczcie byście się wzajemnie nie zjedli? tak to teraz wygląda. Ta miłość i miłosierdzie. I nie tylko na ks. natanku jest to widoczne ale wszędzie w parafiach tylko oczy otworzyć i patrzyc i słuchać.
Katoliczka
Data wpisu: 22:33:26 18-01-2012

5. Wszystkie nauki głoszone przez kochanego ks. Piotra i godna postawa oddawania Czci Bogu Trój jedynemu podczas Najświętszej Eucharystii to wszystko było wcześnie to normalność i obowiązek każdego Katolika a niesamowity atak ze strony tych co powinni przestrzegać Praw Bożych sami stali się burzycielami Wiary i Kościoła to smutne i czuję się zgorszenie .Mimo tych ataków ksiądz Piotr nakazuje gorące modlitwy za kapłaństwo w Polsce bo wie ,że sami nic nie uczynimy to naprawdę godna postawa kapłana pasterza i stoję murem za ks. Piotrem Natankiem bo dzięki niemu odnalazłem Jezusa Króla Polski i Boga który kocha każde dziecko .
Janusz Nowa Sól
Data wpisu: 22:36:01 18-01-2012

6. Niech Bog blogoslawi ks.Piotrowi.Ten ksiadz naprawde jest wiernym Chrystusowi.
Beata
Data wpisu: 23:10:22 18-01-2012

7. Witam serdecznie,
myślę, że w naszym Kościele jest wiele do naprawy, a ks. Piotr jest głosem sumienia w Kościele. Z Grzechyni jego głos dociera w każdy zakątek świata i na pewno również do Rzymu.
Prawda mówiona prosto w oczy zawsze boli i pewnie stąd nerwowa reakcja niektórych.. Prawda jednak jest potrzebna do zbawienia.
Kazania mówione przez ks. Piotra należy głęboko przemyśleć i nadewszystko przemodlić.
Na koniec jeszcze dodam, że jeśli działalność i słowa ks. Piotra pochodzą od Boga to nikt tego nie powstrzyma.
Z Panem Bogiem!
Maciek
Data wpisu: 23:21:23 18-01-2012

8. \\\"Tylko prawda Was wyzwoli\\\" Biedny Nasz Episkopacie- Ty wiesz dlaczego boisz się prawdy!!!
Owieczka czasów ostatecznych
Data wpisu: 23:39:39 18-01-2012

9. PODZIWIAM ks. Piotra ZA TO CO ROBI i jakim jest kapłanem.. Jako katoliczka bardzo cierpię z tego powodu , że jest tak prześladowany i atakowany przez episkopat.Gdzie jest Prymas Polski dlaczego nie zachowuje się tak jak kardynał Wyszyński, który stał na straży aby nasz naród nie błądził. DLACZEGO BISKUPI WYMAGAJĄ POSŁUSZEŃSTWA SAMI NIE NAŚLADUJĄ TEGO CO POKAZUJE UKOCHANY OJCIEC św.Benedykt XVI.Będę bronić i wspierać ukochanego ks.Piotra .Takich kapłanów mam potrzeba.
Elżbieta - Starogard Gdański
ELA STAROGARD GD
Data wpisu: 00:03:06 19-01-2012

10. Moi kochani, naszym obowiązkiem jest czynić to co słuszne, natomiast konsekwencje są sprawą Bożą. Dlatego apeluję do wszystkich, którym leży na sercu trudna sytuacja dobrego pasterza ks. Natanka, aby każdy, powtarzam – każdy, upadł na twarz przed Bogiem i powierzył Mu, krzywdzące tego kapłana, oświadczenie Rady Stałej Episkopatu z 16.01.2012
Chyba tyle możemy zrobić dla tego męża Bożego w podziękowaniu za Jego trud, wysiłek i gorliwość w nauczaniu nas: Jak kochać Boga i wypełniać Jego wolę.
Nie zapominajmy, że Bóg nie wybawi swego sługi OD niebezpieczeństwa, ale POŚRÓD niebezpieczeństwa - jak niegdyś w piecu ognistym wybawił młodzieńców, którzy nie poszli na kompromis ze światem.
Jeśli szczerym sercem powierzymy tę sprawę pod osąd Najwyższego – wkrótce będziemy świadkami Bożego działania; i to być może szybciej, niż ktokolwiek się tego spodziewa.
Boże, błogosław księdza Piotra!


Tomasz, Italia
Data wpisu: 01:17:29 19-01-2012

11. Z całego serca pozdrawiam księdza Piotra .
Kochany księże to co robisz dodaje mi sił pozwala odkryć istotę naszego Stwórcy. Nikt jeszcze poza Janem Pawłem II w taki sposób do mnie nie mówił DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA. A Episkopat Polski mam taką nadzieję dzięki naszym modlitwą i wstawiennictwu Pani Naszej Jasnogórskiej wreszcie się OPAMIĘTA.
Z Panem Bogiem i w górę serca.

Jarek
Data wpisu: 08:35:21 19-01-2012

12. Trzydieści lat jestem katolikiem.Wydawało mi się ,praktykującym .W ciagu kilkunastu ostatnich tygodni zorientowałem się , że marnie było z tym "praktykowaniem ".Słuchjąc Kazań ks. Piotra /dwie , trzy godziny dziennie /dowiedziałem się o naszej wierze wielokrotnie więcej niż przez lata minione , choć jako nawrócony , poszukiwałem dość gorliwie .Wpadłem na te bezustanne Rekolekcje przypadkiem ,właśnie podczas takich poszukiwań.Słuchałem z wypiekami na twarzy a oczy otwierały mi się coraz szerzej. Poczułem wreszcie , że znalazłem się w moim Kościele ! Nareszcie wiem w Kogo wierzę i jestem szczęśliwy .Dziwię się bardzo , że są ludzie , których fantastyczna krucjata Księdza Piotra tak boleśnie uwiera .Jestem jednak absolutnie przekonany , że wielu z nich skrycie cieszy się nią i niedługo się do nas z wielkim entuzjazmem przyłączą . Tylko bowiem Prawda jest ciekawa i musi prowadzić do Miłości i Wiary , do Pana Boga poprostu .A Ksiądz Piotr mówi prawdę ! Króluj nam Chryste ! Tadeusz z Sobótki
Tadeusz Koziarz
Data wpisu: 08:37:45 19-01-2012

13. Dziś idę na Mszę Świętą, którą ofiaruję w intencji księdza Piotra.

Czcigodni Księża Biskupi!

Gdybyście widzieli gdzie byłem... a gdzie za posrednictwem księdza Piotra Pan Jezus mnie przyprowadził.

Gdybyście wiedzieli jaką radość odczuwam na każdej Mszy Świętej.

Gdybyście bardziej zabiegali o nas grzeszników, o nasze dusze, o cześć Pana Boga i Najświętszej Maryi Panny zawsze Dziewicy.

Gdybyście wiedzieli co ze mna się stało i jak mnie Bóg "uderzył" swoją łaską.

Idę na Mszę Świętą. Dużo wytrwałości księże Piotrze. Niech Bogarodzica wspiera i wyprasza łaski.

brat
brat
Data wpisu: 09:01:28 19-01-2012

14. Ksiądz Piotr otworzył mi oczy na zakłamanie w Polsce, w polskim kościele, w historii Polski, w polityce, w rodzinach, w wychowaniu dzieci, pokazał mi pierwszy co mówi Pismo Święte, o tych sprawach nie dowiesdz sie nidgzie, przez tyle lat żyliśmy w kłamstwie i to nam ugruntowali również nasi kaplani. Gdyby nie Ksiądz Piotr , nigdy bym się nie dowiedział prawdy o Bogu i życiu.
Umarłbym w kłamstwie.

Dzięki ci Panie że dostaliśmy tu w Polsce takiego kapłana.
To nie kwestia posłuszeństwa tylko zaufania,ja zaufałem w 100 % Księdzu Piotrowi.
Niestety tzw Polski Episkopat już od wielu lat nie wzbudza mojego najmniejszego zaufania.
JKak sie zachowal Episkopat podczas ataków na krzyż,
podczas zamachu smoleńskiego,
podczas satanizmu w TVP,
podczas obrażania Papieża Benedykta w Niemczech,
podczas przyjmowania nagród od Masonów przez biskupów polskich

Czy słyszeliście o jakichs komunikatach Episkopatu.

Tzw Episkopat to obecnie grupa urzędasów w sutannach na uslugach Unii Europejskiej , urzedasów do spraw wyznań, nic wiecej, .

Ci co tego nie widza są zaślepieni i niestety naiwni.

Pokazał w jakiej obłudzie żyjemy wszyscy.

polons
Data wpisu: 10:12:53 19-01-2012

15. Bardzo lubię Księdza Natanka i Jego kazania są dla mnie wyjątkowe. Z każdego wynoszę coś dla siebie, słowa Księdza wnikają w moją duszę i sprawiają ,że CHCĘ coś zmienić. Nie pozostaje to bez echa. Wiele dzięki Niemu zrozumiałam i otworzyłam na oczy na wiele spraw. Takich księży powinno być jak najwięcej. Niech Pan Bóg Go Błogosławi i niech trwa w tym co robi i niech się nie zmienia bo Jest wspaniałym Człowiekiem. Z Panem Bogiem.
Magda z Wrocławia
Data wpisu: 11:06:43 19-01-2012

16. Dziękuję Bogu ,że postawił na mojej drodze życia Tak wspaniałego kapłana i gorliwego w swej miłości do Boga, że zaraża ta miłością prawie wszystkich , którzy się z nim zetkną .
Boże błogosław
Księdzu Piotrowi
Paweł
Data wpisu: 12:13:57 19-01-2012

17. Drogi Nasz " Episkopacie" - ręce precz od Tuby
BOGA Naszego księdza Piotra, który jako nieliczny pozostaje na placu boju,ponieważ pozostali kapłani dawno już zdezerterowali- są
tchórzami. Chcecie zamknąć nam usta lecz wiary
nam i tak nie odbierzecie, która wraz z wszechobecną biedą zaczyna wzrastać na Waszą zgubę.
Pokorny Polak Wiesław
Wiesław
Data wpisu: 12:23:23 19-01-2012

18. NASZ DROGI O.PIOTR to jest prorok dla nas polakow na te ostateczne czasy.
elzbieta zender
Data wpisu: 13:56:04 19-01-2012

19. Słucham kazań księdza Piotra codziennie i modlę za Niego. Czytam właśnie Emmerich o nauczaniu Pana Jezusa na ziemi i ta sytuacja sprzed 2000 lat jest bardzo podobna do teraz. Ataki faryzeuszy na Pana Jezusa są podobne jak dziś atakują dostojnicy kościoła. Dzieła Valtorty, Anny Dąbskiej, Orędzia Boga Ojca Pan Bóg podsunął mi wcześniej zanim zaczęłam słuchać księdza Piotra. W przemyśleniach swoich po przeczytaniu tych dzieł byłam zafascynowana i osamotniona, dopiero teraz wszystko zaczyna mi się układać. Po przeczytaniu Orędzi Boga Ojca czekałam że może usłyszę w kościele o Święcie o które Bóg Ojciec prosił ale się nie doczekałam dopiero ksiądz Piotr uczcił to święto. W moim nowo wybudowanym domu wisi obraz Boga Ojca namalowany na zamówienie wg objawień siostry Eugenii ponieważ szukałam żeby kupić ale nigdzie nie znalazłam. Miałam wewnętrzną pewność po przeczytaniu Orędzi że w moim domu ma być ten obraz na pierwszym miejscu.I tak jest.
Ufam Bożemu Miłosierdziu.
Z Bogiem
Siostra
Data wpisu: 13:57:46 19-01-2012

20. niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Ze strony Episkopatu "polskiego" to pewnie nie wszystkie "niespodzianki". Niedługo pewnie zaczną sprzedawać majątek naszego Kościoła, bo przecież debatują, skąd wziąć pieniądze na swoje utrzymanie i swoich pupilów. Spustoszyli świątynie katolickie, a pozostali wierni widzą co się dzieje i nie chcą dawać na tacę dla heretyków w fioletach i purpurach. Księża są sterroryzowani- nieposłuszni są przenoszeni. Ciekawe, jakie są zarządzenia, które zmuszają księży do "nowinek" w udzielaniu Komunii Świętej? Króluj nam Chryste!
wiesz2012
Data wpisu: 16:32:01 19-01-2012

21. Szcesc Boze
Janusz Kolakowski
Data wpisu: 18:15:45 19-01-2012

22. Bogu Wszechmogącemu niech będą dzięki za Ks. Piotra, który prawdziwie oddaje Bogu chwałę. Jest prorokiem końca czasów, jak Piotr Apostoł Opoka i Skała za życia Pana Jezusa. Pan bóg wie kogo ma wybrać i kto ma nas zaprowadzić do Domu Ojca. Natomiast suspendować to Episkopat powinien tych co nie służą kościołowi i przede wszystkim samych siebie.Ks.Piotr jest potrzebny Episkopatowi jako kozioł ofiarny do zrzucenia winy za rozbicie kościoła, które już dawno sami dokonali i teraz trzeba na kogoś to zwalić. Księże Piotrze jesteś biczowany jak Mistrz. Bądź błogosławiony przez Boga Ojca, któremu pierwszy uczyniłeś Święto po 2010 latach! Modlimy się za Ciebie. Króluj nam Chryste. Maria.
Maria K.
Data wpisu: 19:31:28 19-01-2012

23. Słuchając kazań ks. Natanka w moim życiu duchowym przydarzyły mi się określiłabym to pewne zdarzenia mistyczne.Przytoczę jedno z nich:otóż wysłuchałam kazania o szafarzach i zrozumiałam, że ofiara na ołtarzu jest przeznaczona tylko dla kapłana i tylko on może dotykać Komunii Św. i udzielać wiernym.W marcu 2011 roku przyjmowałam ciało P.Jezusa i skierowalam się do księdza, nagle z Zakrystii wyszedł szafarz i udzielił mi on właśnie komunii.Nie miałam odwrotu ale czułam się z tym okropnie i Pan Jezus pewnie wspólczul mi.Następną komunię przyjmowałam dokładnie 10 kwietnia 2011 roku i ksiądz udzielił mi dwie hostie sklejone dziwnie brzegiem.Nigdy nie doswiadczyłam czegoś podobnego.Po przyjściu do domu zrozumiałam ,że pan Jezus wynagrodził mi tę komunię przyjętą od szfarza.Nikomu o tym nie mówiłam bo nie chciałam być ośmieszona, ale teraz daję świadectwo w obronie ks.Natanka bo bardzo byłoby mi smutno gdyby nie było tych kazań.Zaznaczam że nie jestem rycerką słucham tylko kazań. Episkopat twierdzi,że ksiądz rozbija Kościół, ja osobiście częściej chodzę do kościoła, zaczęłam też chodzić przed Najświętszy Sakrament czego wcześniej nie robiłam.Pozdrawiam ks. Natanka i będę się za niego modliła by żaden wróg go nie pokonał- jest to ksiądz który prostym językiem zaraża miłością do Boga.
Małgosia
Data wpisu: 19:33:06 19-01-2012

24. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Kazania Księdza Piotra są eliksirami na nasze dusze. Każdego jednego dnia słuchamy wieczornej transmisji Mszy Świętej. Może dla wielu się wydawać, że jest to "maraton duchowy", ale dusza spragniona Boga trwa na "posterunku". Czas przy Bogu się zatrzymuje i stąd nasza łączność z tym Kapłanem i całą Wspólnotą rozlaną po całym świecie. Wielu niby katolików opluwa nasz Kościół w Polsce i nie tylko, wielu bezcześci Świętości, a milczą ci co powinni bronić, co zostali wybrani przez Jezusa Chrystusa i przewodzą Kościołowi. Wśród dwunastu wybranych Apostołów był jeden zdrajca i oby ta proporcja pozostała. Dzisiaj jest ona poważnie zachwiana. Musimy dawać świadectwo naszej wiary, aby przekonać tych błądzących, że mogą na nas liczyć. Naszymi modlitwami możemy im pomóc i wyjednać potrzebne Łaski, które na nowo rozpalą ich serca. Dzisiaj jest wiele owiec zagubionych, które nie wiedzą jak wrócić na łono Kościoła i wybierają ofertę świata, która sprowadza ich na manowce wiary. Pokorne,proste dusze widzą zagrażające niebezpieczeństwo, a ustami Księdza Piotra jest ono wyrażone i z nim się identyfikują. Dla nas Jezus Chrystus jest Najważniejszy i Najważniejszy jest nasz Kościół, który podąża wolą Bożą, wypełnia swoją służebną misję i zachowuje Tradycje, które widziały moje oczy w najgorszych czasach zniewolenia komunistycznego. Mam nadzieję, że ten list prostaczka znajdzie zrozumienie u tych, którzy dzisiaj zwalczają Księdza Piotra. Moja wina, moja wina, moja wina, niech wypływa z ust możnych i prostaczków, a wtedy Kościół ostoi się i nie będzie w katakumbach. Nie lękajcie się, nie lękajcie się Błogosławiony Jan Paweł II jest z nami
Dobrze życzący syn marnotrawny, Rycerz Chrystusa Króla, Rycerz Maryi. Amen
tadeusz
Data wpisu: 19:37:57 19-01-2012

25. Czcigodny apostole Boga
Cała moja rodzina kocha Cie za każde twoje słowo pochodzące od Boga które nas karmi każdego dnia uczysz nas życ twoje wskazowki sa przewodnikiem na życie w zadnym Twoim slowie nie ma kłamstwa. Prosimy Cie głos dalej takich ludzi potrzebujemy ktokolwiek zacznie Cie słuchac jest zatopiony w twojej mądrości.Kościól jest zazdrosny o takiego myśliciela wiec z tad szleństwa z episkopatu. Trzeba tak dużo pracowac na jak ks Piotr wiec i wy staniecie sie sławni. pamiętajaca i kochająca rodzina z Lublina
Karolina
Data wpisu: 19:53:23 19-01-2012

26. Bardzo niepoważnie brzmią te wszystkie połajanki Episkopatu pod adresem ks. Piotra gdyż nie zawierają żadnych konkretnych zarzutów, a jedynie ogólnikowe stwierdzenia typu \"błędy teologiczne\" lub też \"idee niezgodne z nauką kościoła\" i tym podobne.Dopóki Episkopat nie wysunie konkretnych zarzutów nie możemy tych połajanek i straszenia nas zwolenników ks. Piotra że odstępujemy od kościoła brać na poważnie. Mam 60 lat i już wiele lat obserwowałem jak kościół przechodzi przeobrażenie w kierunku utraty pobożności i gorliwości. Ks.Natanek jako jeden z niewielu w bardzo odważny sposób stara się odwrócić te niszczące kościół liberalne trendy. Po wysłuchaniu jednego kazania stałem się gorącym zwolennikiem ks, Natanka i codziennie z wielką uwagą słucham wszystkich Jego kazań i nie mam pojęcia gdzie są te \"błędy teologiczne\" zarzucane przez Episkopat. Kochani Biskupi albo mówcie konkretnie o co chodzi albo musicie się liczyć z coraz większą utratą zaufania wśród swoich wiernych.
Zbigniew z Krosna
Data wpisu: 19:55:01 19-01-2012

27. Ks Natanek pomogl mi umocnic wiare, ktory Biskup
to dzisiaj robi?
Andrzej
Data wpisu: 20:10:14 19-01-2012

28. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !!!
Często w moim kościele parafialnym widzę wchodzącego do kościoła proboszcza, który wchodząc do kościoła nie chwali Boga.
Taka postawa jest powielana przez lektorów i ministrantów.
Pośrednio wpływa to na zachowania parafian, że coraz mniej osób uczęszczających do kościoła, nie wstydzi się chwalić Boga publicznie.
W poniedziałki w moim kościele, nie odprawia mszy św, bo ksiądz jest zmęczony po odprawieniu czterech mszy w niedzielę z powodu rozległej parafii.( kościół parafialny i dwa filialne)
W mojej młodości ludzie chwalili Boga podczas mijania się na drodze. Życzyli sobie Szczęścia Bożego podczas pracy. Chwalili Boga podczas wejścia do czyjegoś domu.
Nie mogę zrozumieć tego, kiedy słyszę, że osoby duchowne pełne są nienawiści do współbraci i wiernych.
Jak można odmawiać Ojcze Nasz ... \" i odpuść nam winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom \" natomiast sami swym postępowaniem pokazują postawy zaprzeczające tym słowom, faryzejskie.
Ksiądz Piotr jest kapłanem, który nie wstydzi się chwalić Boga w każdym miejscu, nie tylko przy ołtarzu.
Narażając się na szykany swoich przełożonych stara się jak najwięcej pogubionych owiec doprowadzić do Boga.
Dobro czynione bliźniemu w imię Boże, powraca większą falą dobra.
Szczęść Boże księże Piotrze w pokornym znoszeniu tych upokorzeń.
Michał
Data wpisu: 20:21:49 19-01-2012

29. Jestem młodą dziewczyną po studiach,która dzięki słowom ks. Piotra zaczyna rozumieć powagę Mszy Świętej, rozumieć czym jest Sakrament Małżeństwa!! Pan Bóg zawsze daje Nam Polkom swojego wysłannika-człowieczka, człowieka o wielkiej charyzmie i Twardym Kręgosłupie Moralnym, który pokazuje co jest dobre a co złe.Nie zważam na słowa Episkopatu, Episkopatu samych MASONÓW i SPRZEDAWCÓW Kościoła.Ks. Piotr pokazuje młodym ludziom jak żyć!!!! Jak godnie przyjmować Pana Jezusa tzn.na klęcząco. Byłam parę razy z mężem u księdza Piotra, poznałam go osobiście gdyby takich ludzi jak on było więcej w Naszej Kochanej Ojczyźnie!!! Dołożę wszelkich starań aby przyczynić się do Intronizacji Chrystusa Króla na Króla Polski.Moja rodzina już ją przyjęła! Zło zawsze krzyczy!!! Drodzy Młodzi Ludzie tacy jak ja zatrzymajcie się na moment w tej pogoni za pieniądzem i rozwiązłością i zastanówcie się co Pan Jezus chce nam powiedzieć przez księdza Piotra. Póki żyję będę broni księdza Piotra i nie będę się SPOWIADAĆ z tego, że słucham jego kazań!!!!! BÓG -HONOR- OJCZYZNA

Agnieszka
Data wpisu: 20:26:01 19-01-2012

30. Od lat mieszkam we Włoszech i na co dzień widać, jak źle się dzieje w Kościele. Msza Św 20-to a niedzielna 30-minutowa – to norma. Nie można nawet spokojnie się pomodlić, a z Komunią Św. w ustach trzeba opuścić kościół bo gaszą światła i chcą zamykać drzwi.
Ostatnio zrobili remont jednego z kościołów w moim mieście. W przestrzeń dzielącą ołtarz od ławek wstawili fontannę z szemrzącym wodospadem. Tabernakulum – nierozpoznawalne,odsunięte całkiem na bok od ołtarza, schowane w kącie, ledwo dostrzegalne dzięki iskierce lampki wiecznej.
Chcesz adorować w ciszy Pana Jezusa w tym świętym przybytku – zapomnij! Przychodzi proboszcz, włącza fontannę, szmer wodospadu słychać w całym kościele – i już po skupieniu!
W innym kościele do którego mam bliżej, dwie Msze Św. 30-minutowe odprawiane są tylko w niedzielę. Gdy chcę odprawić Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca – muszę zamawiać specjalnie Mszę Św. bo inaczej kościół byłby zamknięty. Takie są realia.
Polscy kapłani nie bądźcie hipokrytami; stańcie murem za księdzem Natankiem, gdyż dobrze wiecie, że to co głosi ks. Piotr – jest najprawdziwszą prawdą! Nie zamykajcie oczu wtedy, kiedy powinny być szeroko otwarte.
Księże Piotrze, dziękujemy za wszystko co Ksiądz dla nas robi w swej posłudze kapłańskiej. Niech Dobry Bóg sprawi, by inni widząc dobre czyny ks. Natanka – poszli w Jego ślady.
Tak im dopomóż Bóg!
Anna - Italia
Data wpisu: 20:31:34 19-01-2012

31. Kochany ks Piotrze zyczę zdrowia i wytral\\łosci na dalszą posługę ludziom i Bogu Niesiesz nam slowo ktore pomaga nam zyc,
Szanowni Członkowie Rady Stałej
Konferencji Episkopatu Polski piszecie nieprawde ktora pochodzi tylko od Was, od kiedy moja rodzina poznala ks Piotra nigdy nie zostala podzielona i nie utracilismy wiary wrecz odwrotnie nauczyl nas przezwyciezac w trudnych dla nas czasach o czym sie w kosciele nie mowi
nauczył nas milosci, modlitwy,prawdy w tym juz podzielonym kosciele nauczylismy sie wiary Boga Ks Piotr nigdy nie dzielil kosciola tylko kosciol sam sie podziel nas na grupy religilne, a kazda grupa wyznaje swoja racje religijna swoj kierunek widzenia.Kochana Rado prosze zauwarzyc co dzieje sie w kosciele przykre jest ze nie zauwarzacie zla w kosciele, ze msze sw w polskich Katedrach trwaja po 22 minuty to te msze sa swietokradzkie, że ludzie do kosciola wchodza
rozneglizowani, dlaczego tyle zardrosci i zemsty w kierunku ks Piotra tak pracowitego a umilowanego przez ludzi, kochani wiecej pokory pracy i wiary w Boga. Tak przesladowani byli wszyscy swieci na terenie Polski ostatnio sw Faustyna czy Episkopat mysli ze w Polsce sa ludzie ktrórzy sa zasofani i zaslepieni. Kare nakłada sie ludziom którzy czynia zło lub prowadza do zła.Nie ma osoby ktora by ks Piotr naprowadzil na droge zła wrecz odwrotnie wskazuje droge do Boga i ludzi
Drogi ks Piotrze jestes wybrany przez Boga
jestes drogowskazem na nasze zycie ktore bylo daleko od Boga.Nauczyles moja rodzine adorowac Chrystysa i modlic sie oraz głeboko wierzyc w Boga,Glos dalej caly lud Cie potrzebuje.
Kroluj nam Chryste
MM
Data wpisu: 20:44:00 19-01-2012

32. Pozdrawiam ks.Natanka i wszystkich ogladajacych i sluchajacych jest cudowne ze mamy takiego mocnego ks.dodawajmy mu sil nasza wspolna wiara i miloscia,on nas buduje ale on sam tez potrzebuje naszego swiadectwa budowania sie w nas jednosci z Bogie.Przecierz ks.pragnie naszego zbawienia ijednosci z Bogiem nasze zadanie to sie laczyc swiadczyc dobrym naszym zyciem w Bogu.Bronmy ks. piotra Natanka.Niech kazdy robi co moze wokol siebie choc nie jest czesto latwo i to bedzie cudowne swiadectwo dzieki prowadzeniu nas ks.Natanka.Niech dobry Bog i Matka Boza go dalej prowadza i wspieraja bo oni wiedza jak to zrobic najlepiej Bogu czesci chwala.
malgorzata adam canada
Data wpisu: 20:50:57 19-01-2012

33. Pozdrawiam ks.Natanka i wszystkich ogladajacych i sluchajacych jest cudowne ze mamy takiego mocnego ks.dodawajmy mu sil nasza wspolna wiara i miloscia,on nas buduje ale on sam tez potrzebuje naszego swiadectwa budowania sie w nas jednosci z Bogie.Przecierz ks.pragnie naszego zbawienia ijednosci z Bogiem nasze zadanie to sie laczyc swiadczyc dobrym naszym zyciem w Bogu.Bronmy ks. piotra Natanka.Niech kazdy robi co moze wokol siebie choc nie jest czesto latwo i to bedzie cudowne swiadectwo dzieki prowadzeniu nas ks.Natanka.Niech dobry Bog i Matka Boza go dalej prowadza i wspieraja bo oni wiedza jak to zrobic najlepiej Bogu czesci chwala.
malgorzata adam canada
Data wpisu: 20:52:18 19-01-2012

34. Witam, mieszkam od kilku lat w Szkocji, od ponad roku codziennie słucham kazań ks. Piotra. Dzięki jego kazaniom i postawie moralnej nawróciłam się i po raz pierwszy od 20 lat poszłam do Spowiedzi oi przyjęłam Pierwszą Komunię Świętą. Dziękuję, księże Piotrze! To co mówi ks. Piotr o zachonich kościołach to prawda. Szkocki ksiądz rzymsko- katolicki usunął jedną Mszę w tygodniu, bo...woli chodzić do klubu golfowego w tym czasie. Jeszcze go nie widziałam by klęczał przed tabernakulum czy przed Ołtarzem, tylko głowę schyla , jak resztę ludzi. Na kazaniu nie mówi o Bogu czy Ewangelii, ale o swoich śmiesznych historyjkach z dzieciństwa. Tutal ludzie nie chodzą do spowiedzi, ale wszyscy przystępują do Komunii Świętej, podawanej m.in przez szafarzy- kobiety. Moja córka już w październiku miała pierwszą i ostatnią ( tak!)spowiedź do Pierwszej Komunii Świętej , która ma się odbyć w czerwcu. I to tylko z...jedno-godzinnym przygotowaniem do nie dzień wcześniej. Spowiedź oczywiście bez konfesjonału, na taboretach, patrząc sobie w oczy, w ogóle luźna atmosfera. Księże Piotrze, dziękuję za otworzenie mi oczu, dziękuję za odwagę i za pozytywne utrzymywanie mojego Ducha na obczyźnie. Dzięki Księdzu jeszcze się nie poddałam! Bóg zapłać za wszystko!
maadr
Data wpisu: 21:02:55 19-01-2012

35. Dziękujmy Panu za Jego Miłosierdzie, Twoje Dzieło, Nasz Panie wypełnia się- dałeś Nam kapłana mężnego, to ogromne przebudzenie Narodu! Kocham Cię Boże!
Filip Tarasiewicz
Data wpisu: 21:30:06 19-01-2012

36. Nie przyjmujemy do wiadomości oświadczenia Episkopatu!
Oświadczamy, że będziemy gromadzić się wokół osoby księdza Natanka, naszego wspaniałego kapłana (niestety na razie poprzez Internet, ponieważ jak miliony innych Polaków jesteśmy emigrantami na obczyźnie); będziemy całym sercem popierać głoszone przez Niego idee, bo są słuszne i prawdziwe; będziemy uczestniczyć we Mszach Św., gdyż nie są bardziej świętokradzkie od tych odprawianych przez niesuspendowanych kapłanów polskich, czyli: nie przestrzegających celibatu, homoseksualistów, współpracujących ze służbami bezpieczeństwa totalitarnego i przestępczego systemu komunistycznego PRL, popierającymi największą antychrześcijańską partię polityczną jaką jest PO, nie wspominając o sympatyzujących z czerwoną hołotą i bolszewickim szmatławcem Gazetą Wyborczą; skracających Mszę Św. – największy z cudów w którym możemy uczestniczyć; wprowadzających Komunię Św. na stojąco i na rękę; zmieniających Tradycję Kościoła Świętego; popierających organizacje masońskie (vide bp St. Dziwisz przyjmujący nagrodę od organizacji B\'nai B\'rith, co według Prawa Kanonicznego podlega ekskomunice) – czyli tych wszystkich niesuspendowanych księży, których czyny jawne lub skryte oddalają wiernych od Kościoła.
Nie będziemy spowiadać się ze współpracy z ks. Natankiem.To wy, polscy biskupi grzeszycie – wydając tak haniebne restrykcje na tego Bożego kapłana, dobrego pasterza!
Wy biskupi i księża prześladujący ks. Piotra – wyjmijcie belki ze swoich oczu i przejrzyjcie by móc wyjąć drzazgę z oczu naszych i ks. Natanka!
Księże Piotrze, dziękujemy za dobro, które Ksiądz nam czyni!
Niech Bóg błogosławi księdza Natanka!

emigranci
Data wpisu: 21:45:15 19-01-2012

37. Z całego serca wspieram ks. Piotra Natanka i jego dzieło. Oczywiście niepokoi mnie sprawa konfliktu, który istnieje pomiędzy kurią krakowską i ks. Piotrem. Mam nadzieję na opamietanie ze strony Kurialistów i powrót ks. Natanka na łono Kościoła, a co najważniejsze na zwycięstwo idei Intronizacji Chrystusa Króla i przemianę naszych serc!!!
Tadeusz, Kraków
Data wpisu: 21:48:39 19-01-2012

38. codziennie ogladam księdza natanka i dziękuję Bogu że postawił na mojej drodze tego kapłana ponieważ on otworzył mi oczy i duszę na sprawy duchowe dzięki niemu poznałam kto to jest Bóg dzięki niemu zaczełam godnie chodzić do kościoła i wprowadzać w swe życie 10 przykazań Bożych dzięki temu kapłanowi zaczełam chodzic do spowiedzi Boże dziękuję Ci bardzo za łaskę poznania tego człowieka i miej go w swojej opiece.
STELLA KOSTRZEWA
Data wpisu: 23:16:40 19-01-2012

39. Nie bedzie pochwalony Jezus Chrystus.Niech Bog ma w opiece naszego kaplana Piotra, jego kazania umacniaja mnie w wierze i dobru,slucham kazan co dziennie bo one sa cala prawda Boza buduja ducha,daja moc i sile do walkize zlem.19.1.2012.
Weronika
Data wpisu: 23:23:56 19-01-2012

40. Witam serdecznie
Dziś słuchałem Radio Maryja. Dzwonił rycerz z wielkopolski z życzeniami. Pozdrawiam dziadków, babcie, redakcję etc. W momencie jak pozdrowił ks. Piotra został rozłączony, zaś prowadzący(ksiądz którego lubię) stwierdził,że audycja dla jubilatów.
Paweł
Data wpisu: 23:46:52 19-01-2012

41. Episkopat brnie ,w coraz śmieszniejszą sytuację.
Ale nie ma się czego innego spodziewać ,po sprawie
Krzyża , a właściwie po braku obrony Krzyża ,po braku obrony świętości w innych wielu sytuacjach.
Pozostał nam juz sam Chrystus. Nie mamy pasterzy.
Ks. Piotrowi zarzucają nieposłuszeństwo.
Należy zadać pytanie - komu posłuszeństwo?
Zamiast komentarza , pozwalam sobie odpowiedzieć ,
artykułem ks.Jacka Bałemby SDB, jest w nim cała mądrość .
Novus Hiacynthus: Święci rozgarnięci: posłuszeństwo Panu Bogu.
Rozsądźcie, czy słuszne jest w oczach Bożych bardziej słuchać was niż Boga?” (Dz 4, 19).
„Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi” (Dz 5, 29).
Świętość. Świętość wyraża się między innymi w posłuszeństwie Panu Bogu, które w niektórych sytuacjach domaga się nieposłuszeństwa ludziom. Inaczej: chodzi o posłuszeństwo Panu Bogu ponad posłuszeństwo ludziom.
Jest taki pogląd na temat posłuszeństwa: bez względu na okoliczności pozwolić się walić pałką posłuszeństwa po głowie, cicho siedzieć, nic nie mówić, robić co każą, podporządkować się.

A jak to było w życiu Świętych?
Św. Małgorzata Węgierska przedkładała posłuszeństwo woli Bożej ponad nakazy ludzkie. Kiedy namawiano ją do małżeństwa, w odważnych słowach sprzeciwiła się woli rodziców.
„Na te słowa król odpowiedział, że jest jej ojcem, a przykazanie Boże nakazuje, aby córka słuchała rodziców. Ona im odpowiedziała: «Ilekroć nakazujecie mi to, co się Bogu podoba, będę wam posłuszna jako swoim rodzicom i panom. Ale jeśli mi nakażecie coś, co się sprzeciwia nakazowi Boga, nie uznam w was ani rodziców, ani panów, ani że teraz nimi jesteście, ani żeście nimi byli»” (Legendy dominikańskie).
Nie posłuchała rodziców. Posłuchała Pana Boga.
Młody św. Stanisław Kostka wbrew woli spowiednika i wbrew woli rodziców udał się z Wiednia do Augsburga i do Dylingi, aby wstąpić do jezuitów. Nie posłuchał rodziców i nie posłuchał spowiednika. Posłuchał Pana Boga.
Św. Jan od Krzyża, uwięziony przez władze zakonne, sprytnie uciekł z więzienia.
Bł. Bronisław Markiewicz oskarżany był o nieposłuszeństwo i rozłam. Słuchał Pana Boga, założył nowe zgromadzenia zakonne, został ogłoszony błogosławionym.
Św. Mary MacKillop, pierwsza australijska święta, założycielka Sióstr Świętego Józefa od Najświętszego Serca, wycierpiała gorycz ekskomuniki poprzedzonej kampanią oszczerstw. Nie zgodziła się na nakazaną zmianę konstytucji zakonnych. Została zganiona przez biskupa za „duchową pychę” i za „zło”, które wprowadziła do klasztoru. Biskup zagroził, że każdy kto będzie się z nią zadawał również zostanie ekskomunikowany. „Wyklęta” Mary dwukrotnie spotkała się Piusem IX podczas swojego pobytu w Rzymie.
Byli i Święci, którzy umarli w niesławie, uważani za błądzących, osądzeni niesprawiedliwie, rehabilitowano ich pośmiertnie. Chodzi nie tylko o św. Joannę d’Arc.

Święci stawiali posłuszeństwo Panu Bogu na pierwszym miejscu. W niektórych sytuacjach posłuszeństwo Panu Bogu domaga się nieposłuszeństwa ludziom.
Święci rozgarnięci: posłuszeństwo Panu Bogu. Element świętości i dzisiaj bardzo aktualny. Nieodzowny. Możliwy do realizacji. Nasza święta powinność!
„Mirabilis Deus in sanctis suis”.
Przedziwny jest Bóg w swoich Świętych.

Ks. Jacek Bałemba Novus Hiacynthus:

źródło: LINK2012-01-17 23:22:23


Bożena -Warszawa
Data wpisu: 00:02:33 20-01-2012

42. Bardzo lubię Księdza Natanka i Jego kazania są dla mnie wyjątkowe.
Czytam właśnie Vassule Rydén Prawdziwe Życie w Bogu

Juraj D.J.
Data wpisu: 00:04:11 20-01-2012

43. Rada Stała Episkopatu, wydając komunikat w sprawie księdza Piotra Natanka, uderzyła przede wszystkim w rycerzy i wszystkich, którzy z wielka pobożnością słucha jego kazań. Wiernych, którzy dzięki tym właśnie kazaniom, stawali się bardziej pobożnymi i co zatem idzie, bardziej szczęśliwymi. Stwierdzenie cyt.: „Osoby współpracujące z suspendowanym ks. Piotrem Natankiem (...) Popełniają grzech, z którego mają obowiązek oczyścić się w sakramencie pokuty. Warunkiem natomiast otrzymania rozgrzeszenia jest odstąpienie od wspierania rozłamu w Kościele i gotowość naprawienia wyrządzonego zła” jest dla wielu potężnym ciosem!!! Bo jak teraz ktoś, kto od najmłodszych lat w miejscu wyznania wiary niejednokrotnie śpiewał „ Kościoła słuchać w każdy czas i w świętej wytrwać wierze…. ma teraz się zachować? Kogo słuchać? Opowiedzenie się za księdzem Piotrem staje się naprawdę poważnym wyzwaniem! Wyzwaniem dla wszystkich, którzy słuchali kazań i byli jeszcze niezdecydowani, albo którzy stoją właśnie przed decyzja opowiedzeniem się za ta droga, którą wskazuje ks. Piotr.
Mnie osobiście słuchanie ks. Piotra bardzo dużo pomogło w życiu. Nigdy przedtem nie byłem w stanie tak przezywać Mszy Sw, jak obecnie. W wielu innych punktach życia, nauczanie Ks. Piotra jest mi bardzo pomocne.
Uważam ze swoim przeslaniem, ks. Piotr trafia do ludzi i czyni wiele, wiele dobra!!!
Ten komunikat Episkopatu jest policzkiem w dobrego pasterza, jakim jest ks. Piotr. Chciałoby się zapytać słowami podobnymi do Jezusa z Ewangelii”, jeżeli zrobiłem cos złego to powiedzcie, w którym miejscu głoszę herezje? A jeżeli nie, to dlaczego mnie bijecie?
Będę się modlił za Ciebie Księże Piotrze, niech Bóg ma Cię w swej opiece!

Grzegorz z Koloni
prof
Data wpisu: 00:54:14 20-01-2012

44. Jestem calym sercem z Ksiedzem Piotrem Natankiem.Wielkie dziela wiele kosztuja,ale w koncowym efekcie owocuja tysiackrotnie.Pamitajaca w modlitwie -krystyna
krysiaszym
Data wpisu: 01:29:50 20-01-2012

45. Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i najswietsza jego Matka, Maryja!
Sluchamy wszystkich kazan ks.Piotra juz od ponad roku i mozemy tylko potwierdzic ze to o czym mowi w kazaniach ksiadz Piotr na temat sytuacji w naszym Kosciele na podstawie obserwacji tego co sie juz zdarzylo i dalej odbywa poza Polska to "niestety" bolesna prawda. Odkrywa to kazdy kto wystarczjaco dlugo znalazl sie poza Polska, zderzyl sie z lokalna rzeczywistoscia i poznal lokalna historie. Mozna sie nawet dziwic dlaczego w tej suacji to tyle czasu trwalo zeby ktos zaczal budzic "spiacych rycerzy" w kraju ktory na calym swiecie jest symbolem i synonimem katolicyzmu.
Jesli chodzi o ataki na ks.Piotra za rozbijanie "jednosci" Kosciola to juz sama forma i tesc tych atakow ze strony wladz koscielnych potwierdza slusznosc gloszonych przez ks.Piotr tez. Zeby choc 10% tej troski o "jednosc" trafilo np w taki program TV jak "Religia". Nic dodac, nic ujac.
Dziekujemy Bogu za dar ks.Piotra i z calego serca modlimy sie za jego misje.
Bog zaplac
Grupa z Kanady
Data wpisu: 05:03:11 20-01-2012

46. Czcigodny i umiłowany księże PIOTRZE.
Dziękuję Ci za Twoje kapłaństwo, przed którym klękam, dziękuję Ci za Twoją wiarę i naukę którą nam przekazujesz.Dzięki Twojej nauce i Twojej wierze,wielu moich bliskich nawróciło się i dziś uwielbiają Boga.Ten krzyż, który przyszło Ci dźwigać niech będzie dla Ciebie umocnieniem i radością, bo wielką nagrodę przygotował Ci Bóg Wszechmogący w niebie. A my wierne owce idące za swym Pasterzem nigdy Cie nie opuścimy i z miłością oraz wdzięcznością otaczać Cię nieustannie będziemy naszą modlitwą o niezłomną wiarę, wytrwałość i wypełnienie Woli Bożej. Króluj nam Chryste. Anna z Krakowa
Anna z Krakowa
Data wpisu: 11:20:48 20-01-2012

47. Ksiądz Kordecki , przeor Jasnej Góry , w obliczu potopu watah luterańskich wyszedł był na wały z procesją Najświętszego Sakramentu ! Pytam : dlaczego episkopat Polski nie wyszedł z taką procesją na Krakowskie Przedmieście , gdy dzieci i wnuki oprawców katyńskich plugawiły Krzyż naszego Pana Jezusa Chrystusa ? Dla- czego , gdy Ksiądz Piotr wyszedł z taką procesją , biskupi obłożyli Go suspensą ? Kategorycznie się temu sprzeciwiam ! Sprzeciwiam się w imieniu moich pradziadów , którzy położyli życie w obronie Jana Kazimierza ,w imieniu dziadków , sióstr i braci zamordowanych w sowieckich kazamatach !
Barbara Koziarz
Data wpisu: 11:29:11 20-01-2012

48. JA i mąż jesteśmy wdzięczni Księdzu Piotrowi Natankowi za Jego kazania i głoszenie Bożego Słowa. Tym bardziej, ze kazania na temat modernizmu oraz masonerii przyczyniły się do porzucenia przez nas po 16 latach praktykowania PROTESTANTYZMU i przejścia na KATOLICYZM.
Słuchamy kazań regularnie. Dzięki nim nasza wiara I POBOŻNOŚĆ trwa i rośnie. Z Panem Bogiem
Aneta
Data wpisu: 13:24:40 20-01-2012

49. Dzięki systematycznemu słuchaniu kazań ks. Natanka jeszcze bardziej pogłębiła się moja wiara wraz z wnikliwszym spojrzeniem na pewne sprawy.
Dlaczego biskupom przeszkadza Intronizacja Jezusa na Króla Polski ?
Ponadto mnie również szokuje to obecne deptanie świętej, trwającej dwa tysiące lat tradycji Kościoła katolickiego i wprowadzanie „na siłę” tak ubliżających majestatowi BOGA różnych rozbijackich, masońskich modernizmów posoborowych, jak np. Komunia Św. na stojąco i "na łapę" oraz stawianie w miejsce Tabernakulum tronów dla niektórych, pysznych jak faraonowie kapłanów itd. Ponadto ks. Natanek nie wysługuje się świeckimi szafarzami i poza swoją, przyciągającą wiernych charyzmą prawdziwego kapłana ma On odwagę głosić prawdę taką, jaką ona rzeczywiście jest m.in. podobnie jak patriotyczny ks. Piotr Skarga nawołuje do opamiętania się, bo już "gołym okiem" widać, że nasza Ojczyzna co raz bardziej przypomina opłakanego Tytanica, na którym zamiast aktywnego, ratunkowego głosu z Episkopatu( tak jak to ostatnio czynił śp. Kardynał Tysiąclecia Stefan Wyszyński) bez przeszkód gra fałszująca i zgubnie otumaniająca naród orkiestra.
Zatem, Drodzy Biskupi, wskazana jest jak najszybsza autorefleksja celem przerwania faryzejskiego kamienowania niesprawiedliwością tego świętego kapłana, jakim niewątpliwie jest ks. Piotr Natanek, który tak jak kiedyś to bywało, heroicznie i przykładnie oddany jest Bogu oraz własnemu krajowi.
Jezus kiedyś w obronie skazanej na ukamienowanie niewiasty powiedział: "Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem"
Bogdan z Opola

Bogdan Szajkowski
Data wpisu: 13:33:41 20-01-2012

50. Ks.Piotr Natanek jest dla nas największym autorytetem.Słuchamy jego kazań od lipca 2010 r.Oprócz naszego Papieża Jana Pawła II nie znamy kapłana, który by się tak gorliwie modlił.Cenimy Go za ogromny dar wiedzy i odwagi, o którą w obecnych czasach coraz trudniej.Kazania Ks. Natanka są dla nas drodowskazem do Boga.Zgadzamy się z nim w 100 procentach.
Boże błogosław Księdza Piotra!
Marysia i Bogdan
Marysia, Bogdan
Data wpisu: 13:49:56 20-01-2012

51. Ks.Biskup z Hiszpanii w obronie Ks.Piotra Natanka -proszę kopiujcie ,przesyłajcie ten wywiad gdzie się da ,żeby ludzie poznali prawdę !!!
Cenię bardzo zarówno ks.Piotra Natanka jak i ks.Tadeusza Kiersztyna z ktorym współpracowałam na swoim blogu www.cała-prawda-o-intronizacji.blog.pl.Miałam zaszczyt poznać również ks.Stanisława małkowskiego na Marszu dla Chrystusa Króla w Warszawie.Uważam,ze ci kapłani są niesłusznie prześladowani przez antykościół więcej na ten temat mówił w swoich wywiadach ks.Małkowski.Bronił ks.Piotra i wykazywał skąd bierze się atak.Tak naprawdę to chodzi o sprzeciw wobec dokonania Intronizacji Chtystusa Króla.Zacytuję tu słowa ks.prof.Czesława Bartnika,zwolennika Intronizacji cyt\'\'Niektórzy biskupi i niektóre instytucje katolickie korzystają na potęgę z pieniędzy masonskich.Większośc stanowisk i godnosci kościelnycch dla duchownych jest za pieniądze:z góry lub z dołu.Najwyższe z nich są niemal zarezerwowane tylko dla związanych z narodem wybranym.Cytat pochodzi z ksiązki pt.\'\'Zatrute źródło Masoneria\'\'ks.Tadeusza Kiersztyna.Polecam dla szukających prawdy.
Pozdrawiam wszystkich zwolenników Intronizacji i przesladowanych księży
łucja z www.prawda-nieujawniona.blog.onet.pl


Posłuchaj ks.Biskupa z Hiszpani na temat oświadczenia Episkopatu Polski i działalności ks.Piotra Natanka.
>>KLIKNIJ
Łucja, www.prawda-nieujawniona.blog.onet.pl
Data wpisu: 15:05:33 20-01-2012

52. Drogie ksieże Piotrze ;Jestem jednym z internautów -wyrzuconych z portalu gloria .tv.Założyłem na tym forum grupę ;kolektywa; -wspierających ks. Natanka.;Kolektywa ;liczy ponad 30 osób i ciagle przybywało -do czasu ,gdy zostałem wyrzucony z portalu.Do ;kolektywy; należy bardzo wiele osób ,które doznały nawrócenia poprzez kazania księdza Natanka.Wszyscy jesteśmy bardzo trwale zjednoczeni w walce przeciw złu jakie pojawiło sie na świecie i w Kościele Katolickim .Każdy dzień na forum -to była walka pomiedzy zwolennikami księdza a prowokatorami wysłanymi przez Bóg wie kogo.Ja najwiecej zabieralem głosu w tych dyskusjach i najlepiej potrafiłem sobie radzić z oportunistami .Dlatego czasem -osoby o mniejszej wiedzy i pokornym duchu -czasami korzystały z mojej pomocy i rady. Chcialbym z calym prekonaniem powiedziec ze wsród tych osób znaczna iw,ekszośc stanowia osoby o duzym potencjale teologicznym i głebokiej wierze .Przed wczoraj wyrzucono nam wszystkie kazania ksiedza i nie tylko .Udało nam sie jednak przepuscic jeden ks.plik -który zgromadzil w ciagu 6 godzin 17.000 internautów .Nazwa pliku;tłumy ,tłumy serc zagarnięte przez jedno serce; .niestety podczas ksaowania i wyrzucenia mnie z portalu glorii -wyrzucono równiez i ten plik -króry chcielismu wyciąc i osobiscie księdzu dostarczyć -aby pokazać ile serc pragnie sie zgromadzić przy jednym .mamy tylko zastepczy plik który nasz kolega po Mszy Świętej po godz.13 -chce ksiedzu dostarczyc .Pragniemy poinformować o wielkim wsparciu forumowiczów portalu gloria.tv.Przeciwnicy gina w ilości zwolenników .Jednak warto wspomniec że ci przeciwnicy sa zawzieci i potrafia byc podli -powtarzając w koło to samo choć -im sie po sto razy tłumaczy .Mamy wrażenie ze sa one na poratlu tylko po to by siać zamęt -za który potem nas posądzaja .Udało mie sie dzisiaj wejść poprzez drugi internet i ponownie sie zalogować -ale mnie rozpoznali -prawdopodobnie doniesli glorii; i zostalem ponownie zablokowany .Tak mi ciężko -bo założona przez mnie ;kolektywa; pozostala jakby bez wodzireja -a oportunisci jak wspomniałem potrafia przeć jak tury .Dlatego mi szkoda mojej ;pozostawionej ;kolektywy ;i nie wiem co teraz zrobic .Życze ksiedzu wszelkiego błogoslawieństwa Naszego Pana i zapewniamy o nieustannych modlitwach . pozdrowieniem Bożym ;StefanekII
E-MAIL;stefansob@op.pl
stefanekII
Data wpisu: 19:08:40 20-01-2012

53. Przyszło nam żyć w trudnych czasach, szkoda że musi dochodzić do tego rodzaju konfliktów w Kościele. Może nie wszyscy zauważyli co biskupi piszą w swoim komunikacie:

"...Rada Stała Episkopatu Polski po raz kolejny stanowczo przestrzega też katolików przed błędnym nauczaniem tego duchownego ... nie wierzyli w jego bezpodstawne zapewnienia o jej zgodności z nauczaniem papieży i biskupów... Współdziałając w niszczeniu jedności Kościoła, popełniają grzech, z którego mają obowiązek oczyścić się w sakramencie pokuty."

A w innej notatce na stronie tego samego KEPu mamy takie kwiatki na temat programu Dnia Islamu:
"...czytanie Ksiąg Świętych: Pisma Świętego i Koranu...". Jacy papieże nauczali, ze Koran to święta księga? Czy oni w ogóle czytali co tam jest? A w proponowanej modlitwie wiernych nawet słowa o nawróceniu muzułmanów, czyli nie muszą się nawracać... i kto tu głosi bledną naukę, kto się powinien spowiadać, kto bezpodstawnie zapewnia o prawidłowości swojej nauki?

Chyba to prawda, że są dwie rożne religie: katolicyzm i posoborowie. Więc pewnie biskupom chodzi o niszczenie jedności posoborowia. Najwyraźniej nadszedł czas wyboru, której religii jest się wyznawcą. Dobrze, że są tacy kapłani jak ks. Piotr.
Tomek
Data wpisu: 20:55:00 20-01-2012

54. NIECHAJ nasz Ukochany Król Jezus Chrystus zachowa naszego kapłana Piotra na długie lata.
DZIĘKUJE Ci PANIE BOŻE ZA KS. PIOTRA i prosimy o wiecej takich kapłanów o gorliwości i miłości Jana Chrzciciela i proroka Eliasza.
Wszyscy współcześni Faryzeusze strzeżcie się gniewu Bożego.
Adam Góra
Data wpisu: 21:37:14 20-01-2012

55. 6 lat słucham X.Piotra ,jest wielu podobnych kapłanów ale czy maja taka jak On odwagę?
Dziękuję Ci Królu nasz za takich kapłanów.
vjesiek
Data wpisu: 22:50:17 20-01-2012

56. Ksiądz Piotr jest moim „guru” nad którym widzę Boga Ojca w Trójcy Świętej Jedynego. Dzięki Ci Boże za Niego.
renia deja
Data wpisu: 23:15:46 20-01-2012

57. Dziękuję Bogu za takiego kapłana.kto z Episkopatu ma tyle odwagi? księdzu Piotrowi zależy na naszych duszach,kocha ludzi i daje dowody tego że jest dobrym pasterzem.Naszym kapłanom nie podoba się sie może to że Msza św. u ks Piotra to 2godz. i wspaniała uczta,a po parafiach 35 min. i do domu ludzie nie mamy więcej czasu.Nasi kapłani nie dbają o nas bo gdyby im na nas zależało, to tak by nas pociągnęli do Boga,że nie chcielibyśmy z Kościoła wychodzić.Nie byłoby tylu opętanych, bo mocą sakramentu kapłaństwa przepędziliby każdego potwora.Nasi kapłani śpią.Jeśli nie będziemy się za nich modlić to porzucą nas na pożarcie kolesiom z rogami
ZOYA
Data wpisu: 02:05:55 21-01-2012

58.
Kocham Ks.Piotra.Dzięki Jego kazaniom mój mąż po 20-latach powrócił do KK.Przyjmuje Sakramenty Św.Modli się z gorliwością.Czasami ja będąc zmęczoną opuszczam niektóre modlitwy,ale mąż mnie poprawia.Codziennie prosi abym z Nim mówiła Różaniec Św.I tak się dzieje.Do Komunii Św.przystępuje na klęcząco i tłumaczy innym w jaki sposób ranią Pana Jezusa nie oddając Mu należytego Hołdu.Mój syn nie przepadał za ks.Piotrem ale od dłuższego czasu zauważyłam że staje w Ks.Piotra obronie.Słucha Go.Ostatnio wyznał mi że on popiera ks.Natanka.Dla mnie Rycerza Chrystusa Króla te wyznania są bardzo cenne.Bo to znaczy że moja postawa moja Wiara i Miłość do nich są prawdziwe i stanowią największe wartości w naszym życiu.Ks.Piotr nauczył nas tyle w przeciągu dwóch lat czego nie zdołaliśmy pojąc przez 45.Zadne z nas nie było tak zakochane w Chrystusie bo nie znaliśmy Pana tak dobrze.Dziękujemy Ks.Piotrowi.Żyjemy po to aby umrzeć dla Chrystusa!


Anna
Data wpisu: 06:02:40 21-01-2012

59. wierzę mocno w światło Boga, który mówi przez księdza Piotra, nie wierzę, że Bóg śpi i ze spokojem patrzy na to co się dzieje, dzięki wspaniałym kazaniom księdza Piotra ludzie się budzą ze snu i tego żadne listy biskupów nie zmienią. Idą trudne czasy, dlatego trzeba nam się uczepić Chrystusa, aby nie zginąć. Pomostem dla mnie jest sutanna księdza Piotra i jej nie puszczę, dopóki, dopóty będzie drogą wiodącą do Boga. Króluj nam Chryste!!!!!
annaaurelia
Data wpisu: 11:41:55 21-01-2012

60. Wspieram i bronię ks.Piotra Natanka.Proszę Ducha Św.o łaskę przebudzenia polskiego? -Episkopatu aby jak najszybciej,na kolanach,dokonał Intronizacji naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa na Króla Polski.`Gdybyż to ks.biskupi wykazali się chociaż w połowie taką gorliwością - w okazaniu wdzięczności Jezusowi Królowi - z jaką obchodzą "dni judaizmu". Bóg da victorię.Króluj nam Chryste!
Antoni Ciebiera
Data wpisu: 18:05:17 21-01-2012

61. Bardzo lubie sluchac kazan Ks. Natanka pokazuja nam prawdziwa droge jaka mamy kroczyc aby otrzymac nagrode w Niebie.Jak widze co sie dzieje w Kosciele ,ze ludzie odeszli od Boga od Sakramentow to serce sie kraje co ich czeka po smierci. Kaplani nie mowia o piekle jako zakrystianka jestem czesto na pogrzebach bo musze wszystko przygotowac, to tylko slychac ze wszyscy ida do nieba. Jedynie Ks,Natanek mowi odwaznie ze nie jest latwo dostac sie do Nieba trzeba sobie na nie zapracowac.Potrzba nam wiecej takich Kaplanow ktorzy beda prowadzili owce do Nieba.
Niech Bog Milosierny i Matenka Nasza ma Ks. Piotra w Swej Opiece.
Kroluj Nam Chryste
Katarzyna
Data wpisu: 18:54:53 21-01-2012

62. Uważam,że episkopat bardzo skrzywdził ks.Piotra i wszystkich,którzy Go kochają.Ks.Natanek otworzył oczy i nawrócił serca wielu ludziom,ja sam byłem ślepy i błądziłem,ale ks.Piotr pokazał mi drogę do Pana Jezusa i Matki Bożej i jestem Mu za to bardzo wdzięczny,nie wyobrażam sobie zaprzestania słuchania kazań ks. nie mówiąc już o absurdalnym nakazie spowiadania się z tego.Ks.Piotr obudził ducha narodu polskiego,którego zakłamani zdrajcy chcą zatzrymać i zniszczyć.Księże Piotrze przedwczoraj na Glorii.Tv film"tłumy serc"w którym był klip z ks.Piotrem zrobił furorę na portalu,w ciągu kilku godzin 17000 ludzi wchodząc na ten film dało znak,że jest nas wielu i Jesteśmy z Tobą księże Piotrze!Niestety moderatorzy tv.gloria szybko go usunęli,ale serca nasze urosły i daliśmy sygnał,że jesteśmy gotowi Cię bronić Drogi Księże!Niech Pan Jezus i Najświętsza Panienka ma Cię zawsze w sojej opiece!Króluj nam Chryste!!!
Tomek z Rzeszowa
Data wpisu: 19:01:03 21-01-2012

63. Boże błogosław ks Piotrowi!!!.
Andrzej
Data wpisu: 22:07:36 21-01-2012

64. Dziekuje ks. Piotrowi za odwage w gloszeniu Ewangelii Chrystusowej i prawdy o stanie Kosciola Swietego. W modlitwie polecam Bogu przez Niepokalana swieta sluzbe kaplanska Ksiedza Piotra.
Teresa z Toronto
Teresa
Data wpisu: 07:33:41 22-01-2012

65. Ks. Piotr to prorok a proroków się prześladuje. Szkoda tylko że ci którzy powinni służyć królowi prowadzą z nim wojnę.
Przyjdź królestwo twoje...
bobolanin
Data wpisu: 14:12:05 22-01-2012

66. Po owocach ich poznacie,a jezeli owocem pracy ks.Piotra sa nawrucenia wsrod ludzi i ewidentny fakt zblizania sie ludzi do Boga co widze po sobie i swoich znajomych.Kto tych dobrych owocow nie widzi to albo jest slepy albo sam rozmyslnie rozsiewa chwasty aby zniweczyc dobre plony.Modle sie o wytrwaniedo do konca dla ks. Piotra dla porzytku dusz i ku Chwale wszechmogacego Boga.Kroluj nam Chryste
pieta Maryi
maciek
Data wpisu: 15:13:07 22-01-2012

67. Pan Jezus mówi w obronie ks. Natanka - ze strony Pani Mieczysławy Kordas.

- Panie Jezu proszę Cię bardzo powiedz swoje słowo odnośnie szkalowania ks. Piotra Natanka przez Episkopat.

Pan Jezus:
\"Moi prześladowcy - to, że wyście zawiesili w posłudze kapłańskiej Mojego umiłowanego syna, to jeszcze nic - JA oświadczam wszem i wobec, że to Ja w tym momencie was wszystkich suspenduję - uznaję za nieważne sprawowane sakramenty, nie tylko z powodu waszej pychy i niesprawiedliwości, lecz zamykania drzwi Królestwa Bożego tym, którzy pragną do niego wejść. Tych, którzy nie chcą uznać Mnie Boga za króla i tych którzy uwięzili mnie w ciemnicy.

Wy umarliście już w tym momencie śmiercią wiecznego potępienia. Co wy teraz uczyniliście ze Mną i z tymi, którzy mnie uznają za Króla - to jest takie samo znaczenie, gdy mnie faryzeusze - zdrajcy wydali na śmierć.

Do tej pory słyszę ich krzyki rozpaczy, bo nie wszyscy są potępieni. Są tacy, którzy będą w ogniu czyśćcowym do końca istnienia ziemi a to jest niesamowity ból i niesamowite wasze wycie z rozpaczy, że mieliście NIEBO w zasięgu dłoni a wybraliście ZDRADĘ.

Przecież wiecie, że umrzecie i przecież wiecie, że będziecie musieli spojrzeć Mi w oczy, jeśli zdążycie przed porwaniem do piekła\".

Żródło: echochrystusakrola.org


Mateusz, Italia
Data wpisu: 15:16:49 22-01-2012

68. Ciąg dalszy ze strony pani Mieczysławy kordas:

Panie Jezu - przepraszam Cię za tych wszystkich, których ogarnęło szaleństwo grzechu przeciw Tobie. Przepraszam Cię za tych, którzy się poubierali w szkarłaty, oblepili się złotem, mieszkają w pałacach a Ciebie - Boga, zostawili nagiego na Krzyżu i dziwię się, że mogą tak patrzeć na Ciebie.
Panie Jezu - my Twoi rycerze NIGDY CIEBIE NIE ZDRADZIMY i ubolewamy nad sprzedanymi diabłu biskupami i arcy ....i wszystkimi dostojnikami kościoła katolickiego, którzy są zdrajcami.
Przykro mi jest, że my katolicy nie umiemy bronić naszego Boga.

Inne wiary walczą o swoich przywódców nawet karząc zdrajców śmiercią. U nas natomiast wszyscy hierarchowie kościeli zadbali o swoje piękne stroje, nakrycia głowy i apanaże
a przecież mają to wszystko dzięki Tobie. Patrząc na nasz Kościół katolicki od początku dostojnicy naszego Kościoła sami się za bóstwa mają a Ciebie nigdy nie chcieli za Króla. Dobrze im jest królować na Twoim tronie i zaszczyty zbierać dla siebie zamiast dla Ciebie - Boga.

Pan Jezus:
" Co ustalone przez człowieka na Ziemi - przemija a co ustalone w Niebie trwa wiecznie. Jesteście otoczeni ZDRAJCAMI Moje umiłowane dzieci, ale pamiętajcie:
życie ziemskie kiedyś się zakończy a wieczność trwa wiecznie i każdy człowiek wybiera ją sam.

SŁUCHAJCIE WY MOŻNOWŁADCY MOJEGO LUDU WIERNEGO
A OSZUKIWANEGO PRZEZ WAS

>

SŁUCHAJCIE WY WSZYSCY NIEPOSŁUSZNI BOGU W TRÓJCY JEDYNEMU NIESKOŃCZONEMU - BĘDZIECIE ODPOWIADAĆ ZA TYCH, KTÓRYCH OSZUKUJECIE I KTÓRYCH W NIEŚWIADOMOŚCI POCHŁONIE OGIEŃ CZYŚĆCOWY, CZY PIEKIELNY NA WIEKI WIECZNE. AMEN.

Jeszcze jeden haniebny krok przeciwko Mojemu umiłowanemu synowi Piotrowi Natankowi i jemu podobnych oraz rycerzy uczyniony przez was -

>

i już nie pomoże wam nikt - to wam mówi Jezus Chrystus KRÓL".

Żródło: echochrystusakrola.org
Mateusz, Italia
Data wpisu: 15:42:17 22-01-2012

69. Szczęść Borze Wszystkim ia właśnie iestem od Św Mary MacKilop Australia Pertch Po pierszei karze suspensy dla Kś Piotra poiechałem do polski aby przystompić do rycerstwa CHRYSTUSA KRÓLA a teraz pragnę oddać śę iako ŻERTWA OFIARNA .Poniewarz BÓG chce dusz do kochania . To dzięki Kś Piotrowi usłyszałem o żertwach ,natomiast ostatnie wydarzenia zdopingowały mnie do tego kroku . NIE BUICIE śę KOCHANI bo BÓG z nami .KRULUI NAM CHRYSTE ZAWSZEE I WSZĘDZIE ,TO NASZE RYCERSKIE HASŁO ......SERDECZNIE POZDRAWIAM SZANOWNEGO Kś PIOTRA I IEGO RODZICÓW z gorącei Australi przesyła Wieśek
vieslav
Data wpisu: 15:58:39 22-01-2012

70. Wobec nauk i postawy księdza Piotra nie można przejść obojętnie. Jest on niewątpliwie perłą wśród niezliczonych 'bezpłciowych' kapłanów naszych czasów. Ale może i oni się wreszcie przebudzą.
Mundry, http://natanek.cba.pl
Data wpisu: 16:09:50 22-01-2012

71. Dzisiaj byłem na mszy po norwesku w Porsgrunn (Norwegia).Polacy uczestniczący w tej mszy jako jedyni pośród różnych nacji przyjmowali komunię na klęcząco.Ostatni raz byłem w tym kościele pięć lat temu i nic takiego nie miało miejsca mimo uczestnictwa wielu Polaków. Praca księdza Piotra przynosi zdrowe owoce.
Andrzej
Data wpisu: 16:27:11 22-01-2012

72. NIECH CIE PAN BOG BLOGOSLAWI I WSPIERA -CZCIGODNY Ks.Piotrze Natanku oraz OBDARZY POKOJEM I POTRZEBNYMI LASKAMI.
Bernadeta
Data wpisu: 17:55:08 22-01-2012

73. Dobrze że jesteś KOCHANY X. PIOTRZE!Twoja WIARA i ODWAGA spowodowały że od maja ubiegłego roku moja wiara powróciła ze zdwojoną siłą i nie widzę innej drogi w życiu jak droga PANA JEZUSA i KSIĘDZA PIOTRA!!!
Teresa 45
Data wpisu: 19:37:46 22-01-2012

74. Króluj nam Chryste !
Pozdrawiam wszystkich
huzar
Data wpisu: 20:34:23 22-01-2012

75. Wszyjscy Chrzescijanie na calym swiecie modlom sie za naszych Pasterzy ktozy w Sakramencie Kaplanstwa przyjeli Ducha Swientego i od tego czasu jest z nimi,pujdzmy wszyjscy przykladem i Milosciom naszego Pana Jezusa Chrystusa i naszej Kochanej Maryji,i prosmy o pomaoc aby pomogli nam przebaczac jak turudo jest to w dzisiaj, Sczesc Boze ks.Natankowi Pozdrawiam go serdecznie wiem ze nasi Aniolowie majom kontakty z sobom dlatego zwracam sie do nich, aby nad nami czuwali i nas zaprowadzili tam gdzie Bog nas oczekuje.
pfl.georg z essen
gorgi, http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=40690380&styl=1Moje Gadu-Gadu, www.tv-pustelnia.pl
Data wpisu: 20:49:19 22-01-2012

76. Dzięki BOGU ,że przysyła nam Proroków aby rozgrzali oziębłe serca ludzkie Miłością na nowo.
Modlimy się o WIARĘ dla wszystkich Kapłanów Katolickich, a szczególnie Biskupów.
Króluj nam CHRYSTE!
Małgorzata
Data wpisu: 20:57:29 22-01-2012

77. Witam wszystkich z ;kolektywy ; ks.Natanka którzy opuścili jaskinie smoka tj portal gloria.tv !
stefanekII
Data wpisu: 21:01:24 22-01-2012

78. Bogu niech będą dzięki za takiego kapłana jak ks. Natanek.Słucham jego kazań od ok. roku i na każde nowe czekam niecierpliwie. To prawdziwy Polak, rycerz Chrystusowy, Patriota, kapłan i góral z krwi i kości. Ks. Piotrze, choć na drugim końcu Polski jestem, to całym sercem z Tobą ! Króluj nam Chryste !!!
Robert Gdynia
Data wpisu: 21:01:31 22-01-2012

79. Myśle że choć to jest mini portal -nie taki jak obszerny jak na glorii -to przynajmniej jest tu przytulniej i SPOKOJNIEJ ! KTO MA DOŚĆ PROWOKATORÓW Z PEWNOŚCIA MOŻE SIE TUTAJ ZREALIZOWAĆ !
stefanekII
Data wpisu: 21:14:55 22-01-2012

80. POZDRAWIAM MAŁGORZATE I HUZARA !
stefanekII
Data wpisu: 21:16:36 22-01-2012

81. Szatan wie, że jeśli zdobędzie szczyty KK to posługując się posłuszeństwem może zniszczyć KK od wewnątrz… niestety to się dziś dzieje. dlatego trzeba mieć otwarte serce na Ducha Św., żeby przeczuć tę straszną zasadzkę i być posłusznym bardziej Bogu …niż ludziom, nawet jeśli są to książęta KK.


Kiedy rząd nierządem stoi i niereprezentuje interesów Narodu Polskiego - ale dziala w interesie obcych mocarstw,
inicjatywie wyzwolenia naszego narodu z upadku moralnego, duchowego i gospodarczego oraz niebezpieczenstwa utraty wolności powinien przejać Episkopat - TAK zrobił by KARDYNAŁ STEFAN WYSZYNSKI – "Aby zgodnie z Wola Nieba i pragnieniem dzieci Bożych, Jezus Chrystus jak najszybciej został ogloszony Królem Polski"

Ale dzisiejszy Episkopat???.... prawdopodobnie tylko nie którzy hirarchowie są - znajdują się..... w stanie ekskomuniki ipso facto..

" NAJGORSZA PRAWDA , BYLE PRAWDA " a wiadomo że prawda w oczy kole...

POZDRAWIAM

olo13jcb, http://gloria.tv/?user=30351
Data wpisu: 21:28:01 22-01-2012

82. Diękuję StefankowiII za życzliwość.
Z Bogiem i Maryją. Pozdrawiam Armię Wrocław Chrystusa Króla
huzar
Data wpisu: 21:56:55 22-01-2012

83. Diękuję StefankowiII za życzliwość.
Z Bogiem i Maryją. Pozdrawiam Armię Wrocław Chrystusa Króla
huzar
Data wpisu: 22:00:12 22-01-2012

84. Skasowali plik na glorii -gdzie można było podpisać petycje w sprawie ks .Natanka ! jest ktoś w stanie wstawic to ponownie ?
stefanekII
Data wpisu: 22:11:05 22-01-2012

85. Popieram ks. Natanka w temacie jego walki z modernistyczną herezją i dokonania Intronizacji Chrystusa Króla. Nie przepadam za prywatnymi objawieniami, gdyż nic nie wiadomo z jakiego są źródła.
JózefK, http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=1807&styl=1Moje Gadu-Gadu
Data wpisu: 22:20:54 22-01-2012

86. Pozdrawiam - możecie ZAWSZE na mnie liczyć. Kazaniami ks. Piotra jestem "zachłyśnięty", w życiu nie pomyślałbym, że można w taki cudowny sposób przekonywać do Boga.
PermBan, http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=3067072&styl=1Moje Gadu-Gadu
Data wpisu: 22:23:32 22-01-2012

87. Witam i pozdrawiam uczestników forum- popierających misję ks. Piotra. Bóg zapłać księdzu za rzetelne przedstawienie sytuacji w polskim KK. Pokrywa to się mniej więcej z tym, co zaobserwować można w naszych macierzystych parafiach, gdzie coraz bardziej Bóg jest wypierany ze świątyń. Dlatego pseudo pasterze szukają możliwości zatrzymania coraz większego pochodu wiernych w stronę prawdy, aby uchronić złotego cielca od gniewu bożego kompletnie zapominając o tym, że Jezus Chrystus jest dla nich jedynym Panem i Władcą.
kakrzys
Data wpisu: 23:17:29 22-01-2012

88. Popieram ks. Piotra Natanka.Jestem wdzieczna Panu Bogu,ze postawil mi tego ksiedza na mojej drodze.Wierze i ufam.Kroluj nam Cryste. Henryka
Henryka Frankow Schanel, www.tv-pustelnia.pl
Data wpisu: 01:41:23 23-01-2012

89. Popieram ks. Piotra Natanka.Jestem wdzieczna Panu Bogu,ze postawil mi tego ksiedza na mojej drodze.Wierze i ufam.Kroluj nam Cryste. Henryka
Henryka Frankow Schanel, www.tv-pustelnia.pl
Data wpisu: 01:41:38 23-01-2012

90. Kochany Ksieze Piotrze - Twoje cudowne kazania otwieraja zupelnie inne spojrzenie na religie, na msze sw, na nasza tradycje, obyczaje, kulture i wszystko co zwiazane z prawidlowym wychowaniem czlowieka w dzisiejszym tak zepsutym swiecie.
Twoj glos Ksieze Piotrze jest glosem wolajacym na puszczy zepsucia, klamstwa, manipulacji, czarnych stron ludzkosci. Z calego serca zycze Ksiedzu Blogoslawienstwa Bozego w tej tak trudnej pracy dusz pasterstwie.
Szczesc Boze
Tagina

tagina
Data wpisu: 02:32:31 23-01-2012

91. NA RAZIE TO JEST TAKI MINI -PORTAL ,ALE MIEJMY NADZIEJE ZE UDA SIE KRZYSZTOFOWI Z lODZI W NIEDALEKIEJ PRZYSZLOŚCI POSZERZYĆ GO -PO TO ZEBYŚMY MOGLI RÓWNIEŻ WKLEJAĆ SWOJE PLIKI I JE KOMENTOWAĆ ! NA PORTALU GLORII -MIELIŚMY TAKĄ MOŻLIWOŚĆ TEORETYCZNA -BO W PRAKTYCE TRACILIŚMY CZAS W WALKACH DYSKUSYJNYCH Z OSOBAMI NOSZĄCYMI KLAPKI NA OCZACH - KTÓRE PRAWIE ZAWSZE KOŃCZYLY SIE WYZWISKAMI I ROZDRAŻNIENIEM NERWOWYM .DLATEGO W ZASADZIE NIC NIE WNOSIŁY DO NASZEGO ZYCIA DUCHOWEGO . UWAŻAM ŻE PRZEBYWANIE NA PORTALU GLORII TO STRATA CZASU I ZDROWIA.
stefanekII
Data wpisu: 08:45:01 23-01-2012

92. Zapraszam do poparcia na forum na stronę. Jest tam też archiwum kazań.
Dydona, www.piotrnatanek.pl
Data wpisu: 08:52:43 23-01-2012

93. Bog zaplac Ksieze Piotrze!!!! Ucze sie wiary na nowo!!!!probuje cos pojac!!!!i wstawac...bo z Oltarza w Grzechyni plynie cieplo, milosc i prawda....Tu uwielbisja Boga!!!!!Tak sie ciesze!!!!!
halina ze Szwajcarii
Data wpisu: 17:01:06 23-01-2012

94. Polonia na całym świecie popiera ks Piotra Natanka i wierzy w proroctwa wydane już przez ks Piotra w 9 Tomach, Orędzia na Czasy Ostateczne.
Polonia na świecie nie podlega Episkopatowi Polski ale ten w KEP rozsyła swoich po całym świecie by zatrzymać ks Piotra. Ks Piotra się nie da zatrzymać bo kieruje nim Jezus Chrystus.
To nawet nie jest tak, że ks Piotr nie chciałby się słuchać swego biskupa, ale raczej, że ks Piotr wykonuje polecenia Pana Jezusa. Stąd te nieporozumienia administracyjne z Kurią Krakowską.
Piotr Natanek ma Mu przygotować ludzi na przyjście Pana Jezusa w Chwale. Moc Pana Jezusa jest Absolutna, tak jak i Jego Miłość. Pan Jezus zapowiadał wielokrotnie, że przyjdzie nie aby sądzić ale aby dać nam drugą szansę.
Kary spadną na tych co Go nie będą chcieli przyjąć. Odrzucą Go ci, którzy służą temu drugiemu, Lucyferowi.
Zawsze tak było i nadal tak jest ale nadchodzi czas Oczyszczenia.
Stanisław Ottawa, Kanada
stanisławp, http://stanpiasta.com/pl
Data wpisu: 17:16:41 23-01-2012

95. KS.Piotr Natanek to Świety Kapłan,zesłany nam
od Boga Ojca,na czasy ostateczne.
To jest Św.Jan Chrzciciel naszych czasów
KRÓLUJ nam CHRYSTE.KTÓŻ JAK BÓG.
Dzieci Boże z Montrealu.

Tadeusz Barbara Nizio
Data wpisu: 17:27:07 23-01-2012

96. stanieslawp -twoje komentarze -tak bardzo pokrywają sie z moimi że nie sposób nic im ująć ! To dowód na to że prowadzi nas jeden Duch !zresztą wielu spotkałem przyjaciół na glorii-(a którzy teraz przeszli tutaj ) o których mogę powiedzieć to samo .Tworzymy jedna rodzinę w Chrystusie naszym Panu >
stefanekII
Data wpisu: 18:12:59 23-01-2012

97. Księże Piotrze,Twoje kazania mnie "rozwaliły".Doświadczyłem wielu działań Boga,ale byłem ślepy,dzięki Tobie przejżałem i wiem,że idę dobrą drogą i się nie zachwieję.Dla sceptyków-kiedyś przeczytałem w pewnej książce słowa,które sparafrazuję-"...jeśli Jego działanie jest z ludzi-umrze śmiercią naturalną.Jeśli zaś jest od Boga,ludzie są bezsilni".Deus pro nobis,księże Piotrze. (A nieludzki dlatego,że jestem z zawodu lekarzem od zwierząt,czyli nieludzkim.Tak mnie zwie większość moich klientów,nie ma tu żadnych podtekstów.)
Nieludzki, www.nieludzki@onet.pl
Data wpisu: 19:27:36 23-01-2012

98. Brawo stefanekII- gloria tv to jaskinia smoka, mój plik też skasowali.W mojej parafii nie ma pro
blemu z komunią sw.na kolanach.
Drodzy moi! Pan Jezus czuwa nad ks.Piotrem nieustannie.To wiemy stuprocentowo!!!
margaretka
Data wpisu: 21:04:10 23-01-2012

99. Czcigodny ks.Piotrze!
Modlimy się za księdza i dziękujemy za sylwestra.
Kochamy księdza coraz bardziej.
Deo gratias!!!
Zosia Suchcicka i Ania Michalska - rycerki
z Warszawy
margaretka
Data wpisu: 21:08:57 23-01-2012

 W czasie aktywnym tego FORUM, księgę gości odwiedziło: 1821 osób

 

PRZEJDZ DO NOWEGO FORUM - KLIK